ارزون سرا

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

 

 

تالار گفتمان ارزون سرا، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

مسابقه تعداد متنها: 1

مهدی رضوی ظریفی پسند  (17:00   1395/4/21)

مسابقه تابستانه ارزون سرا
به منظور تشویق کاربران سایت مسابقه تابستانه با جوایز ویژه تدارک دیده ایم .کسانی که تمایل به شرکت در این مسابقه را دارند می توانند از تاریخ 95/4/22 تا پایان شهریور 95 تمامی همت و تلاش خود را در این راه بکار ببرند.در این مسابقه همه برنده هستند .
شرایط و جوایز ویژه
1-به همه بازاریابهایی که بتوانند تا پایان زمان مسابقه از طریق لینک بازاریابی خود تعداد 200 بازاریاب دیگر را به سایت معرفی نمایند مبلغ 30 هزار تومان پاداش تعلق می گیرد
2-به تمامی بازاریابهایی که بتوانند تا پایان زمان مسابقه از طریق لینک بازاریابی خود تعداد 300 بازاریاب دیگر را به سایت معرفی نمایند مبلغ 40 هزار تومان پاداش تعلق می گیرد
3-به تمامی بازاریابهایی که بتوانند تا پایان زمان مسابقه تعداد 50 فروشنده به سایت معرفی نمایند و این فروشنده ها محصولات خود را ثبت نمایند مبلغ 100 هزارتومان پاداش به بازاریاب مربوطه پرداخت خواهد شد.
4-به تمامی فروشندگانی که بتوانند تا پایان زمان مسابقه تعداد 50 محصول جدید دانلودی و غیر دانلودی به ثبت برسانند مبلغ 20 هزارتومان پاداش تعلق خواهد گرفت.
توضیح این که محصولاتی که قبلا به ثبت رسانده اند محاسبه نخواهد شد.
توضیح:کلیه پاداشها زمانی تعلق می گیرد که شروط گفته شده در آن رعایت گردد.به طور مثال عددی که به عنوان تعداد بیان شده باید حتما به آن عدد رسیده باشید در غیر این صورت هیچ پاداشی تعلق نخواهد گرفت خواهشمند است به این موضوع دقت نمایید.
این یک مسابقه ای است که همه در آن برنده هستند
در پایان مسابقه و حد اکثر یک روز پس از آن جوایز اهدا خواهد شد.
بنابراین از همین حالا فعالیت خود را آغاز نمایید
درصورت مشاهده هرگونه تخلف از جانب بازاریاب ،هیچ گونه وجهی به وی داده نخواهد شد
کلیه پورسانتهای قبلی و قانونی سایت به قوت خود باقیست.

کد: 654گروه: مسابقهثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: مسابقه

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

35