ارزون سرا
گوشی های کم حافظه دیگر ارزش خرید ندارند

نویسنده:
30 خرداد 94 ساعت 09:59
گوشی های کم حافظه دیگر ارزش خرید ندارند

تلفن های همراه معمولآ مقداری از فضای داخلی شان را به سیستم عامل و نرم افزارهای داخلی اختصاص داده اند، به همین دلیل است که شما با خرید یک دستگاه 16 گیگابایتی آیفون نزدیک به 8 گیگابایت فضای قابل استفاده در اختیار خواهید داشت. شاید این میزان فضا در سال های پیش کافی و قابل قبول محسوب می شده اما مطمئنآ با افزایش حجم فایل ها و اطلاعات کافی نیست.

یکی از آخرین تلفن های همراه تولید شده توسط شرکت سونی با نام M4 Aqua نیز با حجم 8 گیگابایت تولید شده است که به دلیل حجم سنگین سیستم عامل آن تنها 1.26 گیگابایت در اختیار کاربران قرار داده است.

شاید بگویید که با توجه به قابلیت این تلفن همراه در استفاده از کارت حافظه برای افزایش ظرفیت این مشکل چندان مهم نباشد، اما باید در نظر داشته باشیم که حافظه داخلی تلفن همراه به شدت بهتر از کارت های حافظه عمل می کند.

شاید بهتر باشد که سعی کنیم از خرید تلفن های همراه با حافظه های کم دوری کنیم تا شاید شرکت های بزرگ دیگر آن ها را تولید نکنند.

به شما پیشنهاد می کنیم تا در هنگام خرید تلفن همراه از حافظه قابل استفاده داخلی آن اطلاع داشته باشید تا پس از خرید با مشکل مواجه نشوید.

گوشی های کم حافظه دیگر ارزش خرید ندارند
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره گوشی های کم حافظه دیگر ارزش خرید ندارند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: گوشی ، همراه ، تلفن ، موبایل ، گوشی هوشمند ، رم خور ، آیفون 6 ، سونی ، رم داخلی 8 گیگ ، جدیدترین گوشی سونی ، سامسونگ ، گالکسی ، سونی ضد آب ،