ارزون سرا
اینستاگرام برای ویندوز 10 کامپیوتر شخصی و تبلت‌

نویسنده:
3 آبان 95 ساعت 23:41
اینستاگرام برای ویندوز 10 کامپیوتر شخصی و تبلت‌
اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر شخصی و تبلت‌ منتشر شد

🔹فیس‌بوک با اعلام خبر انتشار اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ کاربران را هیجان زده کرد،‌ با این حساب از این پس کاربران کامپیوترهای شخصی و تبلت‌هایی که به سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ مجهز هستند قادر به نصب اپلیکیشن اینستاگرام خواهند بود.

🔹حدود ۶ ماه پیش،‌ اینستاگرام، فیس‌بوک و فیس‌بوک مسنجر برای پلتفرم یونیورسال ویندوز (UWP) منتشر شده بود، این پلتفرم به توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌هایی را بر اساس دستگاه کاربر و اندازه صفحه نمایش آن توسعه دهند، به این ترتیب یک اپلیکیشن به تنهایی می‌تواند در ویندوز ۱۰ نسخه کامپیوترهای شخصی، ویندوز ۱۰ نسخه تبلت‌ها، ویندوز ۱۰ نسخه گوشی‌های موبایل، کنسول‌ بازی ایکس‌ باکس وان و هدست‌های هولولنز توسعه داده شود، اما اینستاگرام از این قافله تاکنون عقب افتاده بود.

🔹فیس‌بوک به عنوان مالک و توسعه دهنده اینستاگرام رسما انتشار اپلیکیشن نسخه ویندوز ۱۰ را تایید کرد، بنا به گفته فیس‌بوک اپلیکیشن اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ از همین حالا در ویندوز استور قابل دانلود است.

🔹در نسخه‌ای که اکنون در ویندوز استور قرار دارد،‌ اینستاگرام برای کامپیوترهای شخصی و تبلت‌هایی که از ویندوز ۱۰ بهره می‌برند به راحتی قابل استفاده است. به این ترتیب عکس‌‌های جدید به همراه قسمت‌ اعلان‌ها به راحتی در اپلیکیشن ویندوز ۱۰ اینستاگرام قابل دسترسی است. از طرف دیگر امکان پست و ویرایش عکس‌ها به همراه دریافت اعلان‌های جدید در قسمت نوتیفیکیشن‌های ویندوز ۱۰،‌ امکان ارسال پیام مستقیم در اینستاگرام، دسترسی به ویژگی جدید Stories و جستجوی کاربران نیز در اپلیکیشن نسخه ویندوز ۱۰ اینستاگرام تعبیه شده است./

اینستاگرام برای ویندوز 10 کامپیوتر شخصی و تبلت‌
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره اینستاگرام برای ویندوز 10 کامپیوتر شخصی و تبلت‌ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: اینستاگرام ، ویندوز 10 ، تبلت ، فیس بوک ، پلتفرم ، اپلیکیشن ، مسنجر ، هولولنز ، یونیورسال