ارزون سرا
روش های جذب زیرمجموعه

27 فروردین 95 ساعت 01:10
روش های جذب زیرمجموعه
روش های جذب زیرمجموعه
زیرمجموعه و جذب آن یکی از راه های کسب درآمد از اینترنت است. بسیاری از سایتهای کسب درآمد در اینترنت , امکان جذب زیرمجموعه رو به کاربران خود می دهند تا علاوه بر پربازدید کردن سایتشون و کسب درآمد بیشتر , کاربران هم از این مزیت بهره برده و درآمد بیشتری نصیب آنها شود. اما جذب زیرمجموعه به چه شکل است و چگونه و از چه راه هایی میتوان افراد را ترغیب به ثبت نام و زیرمجموعه شدن نمود؟ در این مقاله به مهم ترین روش های جذب زیرمجموعه اشاره خواهم کرد ولی شما میتوانید خودتان با خلاقیتی که دارید روش های خلاقانه تری را هم ابداع کرده و از آنها استفاده نمایید.


جذب زیرمجموعه یکی از روش های کسب درآمد در سایتهای اینترنتی بشمار میآید. البته منظورمان جذب زیرمجموعه برای سایت هایی نظیر گولدکوئیست و امثالهم نیست , بلکه جذب زیرمجموعه برای سایتهای مجاز که اصلا شیوه جذب زیرمجموعه در این سایتها هرمی نیست و تمام زیرمجموعه ها در یک سطح قرار دارند و شما از آنها کسب درآمد دارید.

بطور مثال در سایتهای فروشگاهی شما با جذب زیرمجموعه با هر فروش آنها مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت خواهید نمود بدون اینکه کاری انجام داده باشید و فقط با جذب زیرمجموعه توانستید درآمد خوبی داشته باشید. در سایتهای همکاری در فروش شما میتوانبد با جذب زیرمجموعه درآمد ثابت و بسیار خوبی داشته باشید , در این سایتها اغلب 10درصد از پورسانتی که زیرمجموعه ها کسب می کنند به شما داده میشود , بدین شکل که اگر بر فرض مثال زیرمجموعه شما بتواند روزانه یک محصول بفروش برساند و پورسانت آن محصول 10 هزار تومان باشد پس 10درصد آن یعنی 1000 تومان بشما تعلق خواهد گرفت و حال اگر شما 100 زیرمجموعه داشته باشید آنوقت روزانه چیزی در حدود 100 هزار تومان درآمد خواهید داشت و ماهی حدود 3 میلیون تومان درآمد کسب خواهید کرد و این فقط از جذب زیرمجموعه و فعالیت آنها بدست آمده است. پس ملاحظه میفرمایید که جذب زیرمجموعه بسیار مهم بوده و درآمد خوبی میتواند نصیب شما کند.

روش های جذب زیرمجموعه
1. جذب زیرمجموعه از طریق تبلیغ لینک اختصاصی خود در سایتهای مشابه با سایت کسب درآمدی که در آن عضو هستید. این روش میتواند زیرمجموعه های خوبی را در اختیارتان قرار دهد.

2. یکی دیگر از روش های جذب زیرمجموعه , حضور در سایتها و شبکه های اجتماعی است که میتواند کمک زیادی بشما کند. در این شبکه ها میتوانید لینک اختصاصی خودتان را با یک متن خوب به دوستان و کاربران دیگر ارسال نمایید و آنها را تشویق به ثبت نام در سایت مورد نظرتان کنید و از اینراه زیرمجموعه های زیادی را بدست خواهید آورد.

3. یکی دیگر از روش های جذب زیرمجموعه , ارسال ایمیل های تبلیغاتی به سایرین و تشویق و ترغیب آنها به بازدید و ثبت نام از سایت شماست. البته باید سعی کنید در این روش از پنل های ارسال ایمیل گروهی استفاده نمایید تا ایمیل های شما به اسپم نرود و حتما قوانین ارسال ایمیل تبلیغاتی را در ایمیل ارسالی خودتان رعایت نمایید و ایمیل متعدد به یک نفر ارسال نکنید.

4. یکی دیگر از روش ها , وبگردی و درج نظر در وبلاگ ها و سایتهای مشابه با موضوع سایت شماست که میتواند بازدیدکنندگان و علاقمندان را به سایت مورد نظرتان آورده تا آنها زیرمجموعه شما شوند. این روش اغلب کاربران بازار هدف را به سمت شما رهنمون خواهد کرد , پس این روش را فراموش نکنید اما سعی کنید که در هر سایت و وبلاگ یکبار نظر درج کنید و چندین بار این کار رو انجام ندهید چراکه مدیریت اون سایتها ممکنه نظرات شما را اسپم تشخیص داده و همه آنها را حذف نماید.

5. تبلیغ در سایت های درج آگهی هم میتواند یک روش بسیار خوب و تاثیرگذاری باشد. سعی کنید در چندین سایت درج آگهی لینک اختصاصی زیرمجموعه گیریتان را درج نمایید و با متن خوبی که خواهید نوشت , بازدیدکنندگان را تبدیل به زیرمجموعه خودتان کنید و تا ابد کسب درآمدی بی دردسر از آنها داشته باشید.

6. ساخت وبلاگ هم یکی دیگر از روش های جذب زیرمجموعه است. وبلاگ بسازید آنهم با موضوع مرتبط با کسب درآمدتان و بنر ها و متن های تبلیغاتی خودتان را در آن قرار دهید تا کاربران را بتوانید زیرمجموعه خودتان کنید.

این روش ها , از جمله عمومی ترین روش های جذب زیرمجموعه در اینترنت هستند اما شما میتوانید با خلاقیت خودتان روش های بهتری را خلق کرده و اقدام به جذب زیرمجموعه نمایید. اگر موردی از قلم افتاد و یا روش جدیدی را خودتان ابداع کردید حتما با دوستان به اشتراک بگذارید.
روش های جذب زیرمجموعه
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره روش های جذب زیرمجموعه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: روش های جذب زیرمجموعه ، جذب زیرمجموعه ، سایتهای کسب درآمد ، زیرمجموعه گیری ، آموزش جذب زیرمجموعه ، سایت های همکاری در فروش ، زیر مجموعه ،