ارزون سرا
5 نکته مهم در تبلیغ نویسی و برترین سایت های درج آگهی رایگان

27 فروردین 95 ساعت 01:03
5 نکته مهم در تبلیغ نویسی و برترین سایت های درج آگهی رایگان
5 نکته مهم در تبلیغ نویسی و برترین سایت های درج آگهی رایگان
برای شروع هر کسب و کاری و حتی برای بقای یک کسب و کار شما نیازمند تبلیغات برای کسب و کارتان هستید. تبلیغات بنری، تبلیغات متنی و غیره همگی یک هدف دارند و آنهم شناساندن شما و خدمات و محصولاتتان به دیگران است. اما چیزی که در اینجا خیلی حائض اهمیت است متن و نوشته تبلیغ شما و درصد اثرگذاری آن است. چرا که یک تبلیغ خوب میتواند بیننده را ترغیب نماید تا از خدمات و محصولات شما استفاده نماید و بالعکس. حال در این مقاله قصد دارم تا شما را با 5 نکته مهم در تبلیغ نویسی آشنا کنم و در انتها هم چند سایت برتر درج آگهی رایگان در اینترنت را خدمتتان معرفی نمایم تا بتوانید از امکانات آنها جهت درج تبلیغات خودتان بصورت رایگان بهره ببرید.


در نوشتن تبلیغات همواره سعی نمایید از افراد ماهر و خبره در این کار استفاده نمایید و از آنها بخواهید تا یک تبلیغ بسیار هدفمند و تاثیرگذار در ارتباط با کار و خدمات شما تهیه نماید تا بوسیله آن بتوانید در کسب وکارتان رقبا را کنار بزنید و به پیروزی دست یابید.
اما اگر سرمایه ای برای استخدام یک فرد ماهر در نوشتن تبلیغ ندارید و یا اینکه کسب و کارتان بصورت شخصی و توسط خودتان اداره میشود و میخواهید که خودتان این امر مهم را برعهده بگیرید حتما به این 5 نکته مهم در تبلیغ نویسی دقت نمایید تا بتوانید یک تبلیغ اثرگذار و مطمئن را بنویسید.

نکته اول در تبلیغ نویسی
اولین نکته در نوشتن تبلیغ آنست که شما می بایست متن تبلیغ خودتان را به شکلی بنویسید تا در کاربر ایجاد انگیزه نماید، درواقع خودتان را به جای کاربر بگذارید و ببینید که چه عنوان و چه متنی بیشتر در شما ایجاد انگیزه میکند. برای اینکار باید عنوانها و متن های مختلف را بنویسید و هر یک را امتحان نمایید تا به نتیجه دلخواه دست یابید.

نکته دوم در تبلیغ نویسی
تمرکز بر روی مزایا دومین نکته مهم در نوشتن یک تبلیغ است. اگر شما در متن تبلیغ خودتان روی ویژگیهای محصول و خدماتتان تمرکز نمایید و از بیان مزایا غافل شوید در واقع هیچ نفعی نبردید و کاربر در این مواقع تنها تبلیغ شما را بسته و هرگز از شما خرید نخواهد کرد. چرا که افراد بدنبال این هستند تا بدانند که محصولات و خدمات شما کدام مشکل آنها را حل خواهد کرد و شما باید در متن تبلیغ خودتان به این مزایا اشاره نمایید تا مشتری با شناخت محصولات و خدمات شما از شما خریداری نماید.

نکته سوم در تبلیغ نویسی
یکی دیگر از نکات مهم در تبلیغ نویسی آماده کردن ذهن مشتری است. شما میتوانید در ابتدای متن تبلیغاتی خودتان یک یا چند مشکل مخاطب را بصورت سوالی مطرح نمایید. اینگونه ذهن مشتری آماده میشود و به نیازهای خود پی خواهد برد و در ادامه با خواندن مزایای محصول و خدمات شما جهت خرید از شما راغب میشود.

نکته چهارم در تبلیغ نویسی
در نکته چهارم میخواهم به این مورد اشاره کنم که همواره باید در نظر داشته باشید که ، راهکارهای ارائه شده از سوی شما برای بیان مزایای محصولات و خدماتتان به مشتری باید با رقیبان شما تفاوت داشته باشد. بدین منظور باید همیشه از روند حرکتی رقبای خودتان مطلع باشید و همیشه متمایز از آنها عمل نمایید؛ چراکه اگر مانند آنها باشید و آنها قدری از شما قوی تر و شناخته شده تر باشند آنگاه کاربران از آنها خرید خواهند کرد و هرگز به سمت محصولات شما جذب نخواهند شد.

نکته پنجم در تبلیغ نویسی
این نکته شاید یکی از مهم ترین نکات در تبلیغ نویسی باشد وآنهم اینکه باید محصولات و خدمات خودتان را با گارانتی ارائه دهید. شخصی که در اینترنت محصول شما را می بیند و قصد خرید آنرا دارد باید ریسک خرید برایش کم باشد تا بتواند با خیال راحت خرید نماید و ریسک خرید با ارائه ضمانت محصول و خدمات از سوی شما کاملا کاهش پیدا خواهد کرد و مشتری با خیالی آسوده از شما خرید خواهد کرد چراکه خیالش راحت است که محصول شما گارانتی شده و چنانچه مشکلی پیش بیاید میتواند محصول را برگشت زده و پولش را دریافت نماید. این مورد از مهم ترین مسائل است و حتما باید در تبلیغ نویسی قید گردد.

سخن پایانی
دوستان خوبم از شما ممنونم که وقت خودتان را برای خواندن این مقاله صرف کردید و امیدوارم بتوانید در تبلیغ نویسی خودتان از این نکات بهره کافی را ببرید و فروشتان را افزایش دهید، ضمن اینکه سعی نمایید در صورت امکان در تبلیغ خودتان یک یا دوتا از نظرات مشتریان پیشین خودتان را هم ذکر نمایید تا در مخاطب تاثیر مثبت بگذارد و او را به خرید ترغیب نماید، کاری که خیلی از شرکت های بزرگ مانند دیجی کالا در تبلیغات خودشان انجام میدهند و به موفقیت چشمگیری هم رسیده اند.

حال میخواهم بعد از بیان 5 نکته مهم در تبلیغ نویسی ، چندتا از برترین سایتهای درج آگهی رایگان را هم برایتان درج نمایم تا بتوانید با استفاده از امکانات آنها ، تبلیغات هدفمند خودتان را در اینترنت به معرض دید مخاطبان قرار دهید.
- ایفروش
- پیام سرا
- بازارها
- ایستگاه
- نیازپرداز
- ویستا
- لوکوپوک
- ایران تجارت
- نماکالا

اگر از این مقاله خوشتان آمده آنرا با دوستان خودتان به اشتراک بگذارید...
5 نکته مهم در تبلیغ نویسی و برترین سایت های درج آگهی رایگان
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره 5 نکته مهم در تبلیغ نویسی و برترین سایت های درج آگهی رایگان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (2)
ترتیب
درج آگهی رایگان کد: 46

سلام
سایت کافه نیاز هم سایت خیلی خوبی هست. ممنون میشم اگر امکانش هست به این لیست اضافه کنید
https://kafeniaz.com

پاسخ
1398/4/11
ans_result_46
ترخیص کالا کد: 18

مطلب خوبی بود ممنون
http://tarkhis.org

پاسخ
1395/5/17
ans_result_18
کلمات کلیدی: تبلیغ نویسی ، تبلیغات ، تبلیغات هدفمند ، سایت درج آگهی رایگان ، سایت های تبلیغاتی ، تبلیغات اینترنتی ، تبلیغ ،