ارزون سرا
افزایش فروش اینترنتی با اعتمادسازی

1 فروردین 95 ساعت 23:52
افزایش فروش اینترنتی با اعتمادسازی
افزایش فروش اینترنتی با اعتمادسازی
اگر شروع به ایجاد کسب و کار اینترنتی نموده اید حتما شنیده اید و یا خودتان متوجه شده اید که کسب درآمد در اینترنت امکان پذیر نخواهد بود مگر آنکه کاربران به شما و سایت شما اعتماد داشته باشند. رسیدن به این اعتماد چندان کار دشواری نیست و میتوانید انرا انجام دهید تا کاربران به شما اعتماد کرده و خرید کنند. در این مقاله به افزایش فروش اینترنتی با اعتمادسازی پرداختم تا به شما بگم که چطور میتوانید با چند تغییر و ایجاد چند بخش در سایتتان فروشتان را افزایش دهید.


اولین قسمتی که باید در سایت خودتان برای انجام اعتمادسازی انجام دهید , درج صفحه درباره ما میباشد. کاربران وقتی به سایت شما می آیند و محصولی را مشاهده کرده و قصد خرید دارند , برای اینکه خیالشان از خریدشان راحت شود به سراغ صفحه درباره ما آمده تا ببینند که شما چه کسی هستید و چه سابقه ای دارید و در مجموع در مورد شما اطلاعات بدست آورند تا با خیالی آسوده تر خرید نمایند. واااای که اگر صفحه درباره ما را فراموش کرده باشید و از آن بسادگی گذشته باشید , در اینصورت کاربران خیلی سریع پنجره را بسته و برای همیشه از سایت شما خارج خواهند شد.

دومین مورد مهم برای ایجاد اعتمادسازی بخش تماس با ما می باشد. این بخش هم مانند صفحه درباره ما خیلی خیلی خیلی مهم هستش و حتما این صفحه را در سایت خودتان بگنجانید و اطلاعات تماس خودتان را هم در ان درج نمایید. اطلاعات میتواند شامل آدرس پستی , ایمیل , یاهو آیدی , شماره تماس , وایبر و... باشد.

سومین مورد جهت اعتمادسازی برای افزایش فروش در سایت , حضور در سایت و پاسخگویی به پیامها و نظرات احتمالی کاربران است. اگر کاربری برای شما پیامی ارسال کند و شما جوابی به او ندهید , فرد کاملا دلسرد شده و هرگز به سایت شما برنخواهد گشت. پس حتما در کمال آرامش و ادب پاسخگو کاربران خودتان باشید.

بروزرسانی سایت چهارمین مورد جهت اعتمادسازی می باشد. کاربران زمانیکه برای چند بار به سایت شما می آیند , اگر تنها همان مطالب همیشگی را در سایت ببینند و خبری از مطالب جدید نباشد , آنگاه مطمئن میشوند که سایت شما تفاوتی با یک گورستان متروک ندارد و نمیتواند برای آنها مفید باشد. لذا آنها سایت شما را ترک کرده و شما را در سایتتان تنها خواهند گذاشت.

این چهار روش و اصل مهم در ایجاد اعتماد سازی می باشد که اگر انجام و اجرا شود , قطعا میتواند اعتماد کاربران را جلب نموده و به فروش منتهی گردد. پس فراموش نکنید که افزایش فروش اینترنتی با اعتمادسازی همراه خواهد بود.
افزایش فروش اینترنتی با اعتمادسازی
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره افزایش فروش اینترنتی با اعتمادسازی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: افزایش فروش اینترنتی ، اعتمادسازی ، روش های افزایش فروش ، افزایش فروش با اعتمادسازی ، کسب درآمد ، آموزش کسب درآمد اینترنتی ، کسب درآمد آسان