ارزون سرا
افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ

1 فروردین 95 ساعت 23:49
افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ
افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ
در مقاله با عنوان
" ایمیل مارکتینگ Email Marketing " در مورد این روش کسب درآمد توضیحاتی را بیان کردم و اکنون در مقاله امروز با عنوان افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ میخواهم توضیحات بیشتری را خدمت شما عزیزان عرض کنم تا بدین وسیله بتوانید فروش خودتان را افزایش دهید و کسب درآمدی موفق را دراینترنت تجربه نمایید.

همانطور که قبلا هم اشاره کردم , ایمیل یکی از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی بعد از موتورهای جستجو می باشد و هنوز هم بیشترین بازدهی را دارد ,حتی بیشتر از تبلیغ در شبکه های مجازی و تلگرام و وایبر و... . اما کسب درآمد و تبلیغات بوسیله ایمیل دارای یک سری شرایط خاص خودش هستش که در اینجا به آنها اشاره خواهیم کرد.

جمع آوری ایمیل
اولین گام جمع آوری ایمیل کاربران و بازدیدکنندگان وبلاگ و سایت خودتان هستش تا بتوانید این مشتریان بالقوه را به خریدار تبدیل نمایید. یکی از بهترین روش ها برای بدست آوردن ایمیل کاربران و پیدا کردن بازار هدف واقعی خودتان ایجاد صفحه فرود است.

صفحه فرود یک صفحه مشخص شده در سایت شماست که کاربران را به آنجا هدایت کرده و یک فایل متنی یا صوتی ,یک ویدئو ,یک کاتالوگ و ... را در رابطه با کسب و کار خودتان به رایگان در اختیار کاربران قرار می دهید و در قبال آن , ایمیل افراد را دریافت خواهید کرد. با این روش افرادی که علاقمند به کسب و کار شما و هدیه رایگان شما در صفحه فرود هستند ، یقینا ایمیل خودشان را در اختیار شما قرار می دهند.

اینگونه شما بعد از مدتی یک بانک ایمیل از کاربران خودتان را در اختیار دارید که همگی به کسب و کار شما و محصولات شما علاقمند هستند. این بانک ایمیل یک گنجینه بسیار با ارزش برای شما خواهد بود و شما بوسیله آن می توانید مرحله بعدی کارتان را اجرایی کنید.


بازگرداندن کاربران به سایت
از آنجایی که افراد در 98درصد مواقع هرگز دوباره به سایت بر نمیگردند لذا شما با در اختیار داشتن ایمیل این افراد می توانید خیلی راحت تعداد زیادی از آنها را مجدد به سایت خودتان برگردانید و کم کم آنها را به کاربران ثابت خودتان تبدیل نمایید.

شما در این مرحله باید خیلی حرفه ای عمل نموده و یک ایمیل مناسب برای کاربران خودتان آماده نمایید و در آن به اطلاع کاربران برسانید که مثلا سایتتان بروز شده و یا یک مقاله را به صورت مختصر ، بخشی از آن را درایمیل خود بنویسید و اشاره نمایید که بقیه مقاله را می توانند در سایت شما مشاهده نمایند و اینگونه افراد مجددا به سایت شما برخواهند گشت.

فقط مطلع باشید که اولین ایمیلتان یک ایمیل برای فروش محصول نباشد ، چراکه تاثیر عکس دارد و کاربران را به شما بی اعتماد کرده و کارتان را خراب خواهد کرد.

یک نکته مهم این هستش که هرگز از بانک ایمیل های آماده استفاده نکنید که موفق نخواهید شد و حتما این کار را با تلاش خودتان انجام دهید و خودتان ایمیل ها را با روش بالا بدست آورید و نتیجه شگرف آن را ببینید.

شما حالا می توانید با این بانک ایمیل و بازار هدفتان بارها و بارها کاربران را به سایت خودتان برگردانید و براحتی محصولات خودتان را به آنها بفروشید و درآمدتان را افزایش دهید و کسب و کار اینترنتی خودتان را منفجر کنید. افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ را همین حالا آغاز نمایید.
افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: افزایش فروش با ایمیل مارکتینگ ، ایمیل تبلیغاتی ، کسب درآمد ، کسب درآمد اینترنتی ، صفحه فرود ، رایگان ، بانک ایمیل ،