ارزون سرا
Skip Navigation Links

اپدیت جدید ویندوز 10

نویسنده: مسعود فاتح
28 اسفند 94 ساعت 16:51
اپدیت جدید ویندوز 10
توسعه آپدیت Redstone پشت درهای بسته مایکروسافت شروع شده است و مدیران اجرایی این کمپانی اکنون از برخی از قابلیت‌های جدیدی که این آپدیت به ارمغان می‌آورد، می‌گویند. طبق تویت‌های برخی از مدیران اجرایی مایکروسافت، این کمپانی در حال تدارک آپدیت بزرگی است که همه چیز را دست خوش تحول می‌کند. اول از همه این ریچ ترنر، مدیر ارشد تیم ویندوز بود که گفت توانسته قابلیت‌های جدید ویندوز 10 را تجربه کند و وعده داده همه شما را عاشق خود می‌کند. با اینکه وی جزئیاتی درباره این قابلیت‌های هیجان انگیز ارائه نکرده، اما حداقل نشان می‌دهد نسخه اولیه‌ای از این قابلیت‌های جدید آمده هستند. می‌توان خوشبین بود که آقای ترنر درباره پشتیبانی از افزونه‌ها در مرورگر اج صحبت نمی‌کند و قابلیت‌های دیگری نیز در راه هستند. اسکات هنزلمن، یکی دیگر از مدیران مایکروسافت می‌گوید این آپدیت همه چیز را تغییر می‌دهد و البته تاکید کرده است که شوخی در کار نیست.
بدون شک هنوز برای گمانه زنی و بحث در مورد قابلیت‌های جدید ویندوز 10 زود است اما تردیدی وجود ندارد که Redstone یک آپدیت هیجان انگیز برای همه کاربران فعلی ویندوز 10 خواهد بود. آپدیت Redstone برای عرضه در ماه ژوئن زمانبندی شده است.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره اپدیت جدید ویندوز 10 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ویندوز جدید ، ویندوز 10 نسخه جدید ، ویندوز 10 اپدیت میشود ، اپدیتی بزرگ در راه است ، ویندوز 10 کاملا متفاوت میشود ، مایکروسافت کار خود در رقابت شروع کرد ، ایا ویندوز 10 اپدیت خواهد شد