ارزون سرا
مدیر هتل توحید مشهد بازداشت شد

مدیر هتل توحید مشهد بازداشت شد

ویرایش: 1394/3/19
نویسنده: ali1350
محمد قانعی با اشاره مسمومیت 33 نفر از زائران غیر ایرانی در هتل توحید مشهد و فوت چهار نفر اظهار داشت: هتل توحید مشهد پلمب شد.

وی افزود: کاروانی از زائران غیرایرانی که عربستانی بوده‌اند در این هتل اقامت داشته که به دلیل استفاده از سم غیرمجاز برای مبارزه با حشراتی از جمله ساس در فضای اتاق‌های مسافران، عده‌ای از زائران دچار مسمومیت شده که از میان آنان چهار نفر فوت کردند.

رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی گفت: سم‌پاشی از جمله اقدامات مشخص برای مبارزه با حشرات در فضای هتل بوده اما در هتل توحید از سم غیرمجاز برای این منظور استفاده شده است.

مدیر هتل بازداشت شد

رییس اتحادیه هتل‌داران خراسان رضوی از بازداشت کامل مدیر هتل توحید مشهد در شب گذشته خبر داد.

محمد قانعی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مدیر این هتل احضار شده و تحت نظر قوه قضاییه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این هتل داری مجوز و تاییدیه مدیریت بوده و استانداردهای لازم را داشته است، پاسخ داد: تاکنون مشکل این چنینی نداشته‌ایم و هتل دارای کارشناس بهداشت نیز بوده است.
رییس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی افزود: با کنسولگری عربستان و نمایندگان آنان در حال مذاکره هستیم و خودمان نیز به طور مستقیم با خانواده‌های مسموم‌شدگان و فوتی‌ها در ارتباط هستیم.


منبع: صما
امتیاز دهی به مقالهمدیر هتل توحید مشهد بازداشت شد
مدیر هتل توحید مشهد بازداشت شد
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مدیر هتل توحید مشهد بازداشت شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: زایران عربستانی ، مرگ زائران عربستانی در مشهد ، بازداشت مدیر هتل توحید ، مرگ مشکوک زائران عربستانی ، زایر ایرانی ، توریستهای عربستانی ، زائر