ارزون سرا
بهترین تمرینات ورزشی که خانم ها می توانند در پارک انجام دهند

نویسنده:
24 بهمن 94 ساعت 11:11
بهترین تمرینات ورزشی که خانم ها می توانند در پارک انجام دهند

بهترین تمرینات ورزشی فضای باز برای خانم
وقتی تصمیم گرفتم در پارک بانوان تمریناتم را انجام دهم در ابتدا، افکار منفی به ذهنم خطور می‌کردند. مادرهای دیگر درباره من چه قضاوتی می‌کنند؟ کارم احمقانه نباشد؟ بعد خودم را مجبور کردم که افکار منفی ذهنم را کنار بگذارم و واقع بین باشم. من یک الگو برای دختر دو ساله‌ام هستم. دو انتخاب داشتم، یا کلا” بی‌خیال ورزش کردن بشوم و یا از این موقعیت استفاده کنم چون زمان کافی برای باشگاه رفتن نداشتم! تندرستی، که فقط به باشگاه رفتن نیست. سلامتی و تندرستی، شیوه زندگی است. مهم‌تر از آن، کودکان با نگاه کردن به ما یاد می‌گیرند.

بنابراین، اولین تمرین ورزشی را در پارک شروع کردم. تا جایی که، دخترم هم در کنار من حرکات جهشی و کششی انجام می‌داد. دفعه بعدی که رفتید پارک، اینها عالی‌ترین حرکات ورزشی هستند که می‌توانید انجام دهید:

حرکت Tricep dips

ورزش در فضای باز,تمرینات ورزشی در پارک,حرکت حرکت دیپ

حرکت دیپ، تمرینی بسیار خوب برای تقویت عضلات بازو است

حرکت دیپ: حرکت دیپ یکی از تمرینات بسیار خوبی است که می توانید در پارک انجام دهید. برای انجام این حرکت از نیمکت‌های پارک و یا یکی از پله‌های وسایل بازی بگیرید. ۱۰ بار این حرکت را انجام بدهید.

حرکت Lunges

ورزش در پارک,تمرینات ورزشی در پارک,حرکت لانگ

برای انجام حرکت لانگ می توانید از دمبل هم استفاده کنید

برای انجام حرکت لانگ از پیاده رو و یا زمین چمن اطراف وسایل بازی استفاده کنید.
حرکت لانگ: برای انجام  تمرین لانگ صاف بایستید، پاها را باز کنید، پنجه پاها را به سمت بیرون قرار دهید، زانوی پای راست را خم کنید و سعی کنید روی زانو بنشینید، پای دیگر کمی خم می شود، مکث کوتاهی کنید. زانوی خود را خم کنید و به وضعیت شروع برگردید،حرکت را برای پای دیگر نیز انجام دهید. زمانی که احساس کردید این حرکت برای شما ساده شده است و دیگر فشار قبلی را به شما نمی‌آورد میتوانید از چند دمبل سبک نیز استفاده کنید.

حرکت Pull-ups

ورزش در پارک,تمرینات ورزشی در پارک,حرکت بارفیکس

حرکت بارفیکس


حرکت بارفیکس: ازمیله‌های پارک استفاده کنید، باید دست‌ها را به میله بگیرید، سپس به آرامی پایین بیایید، ساق پاها را به عقب خم کنید تا به زمین نرسد. هر چند تا که توان دارید این حرکت را انجام دهید.

حرکت Incline push-ups

ورزش در پارک,تمرینات ورزشی در پارک,شنای شیب دار

انجام حرکت شنا روی سطح شیبدار

شنای شیب دار: از همان نیمکت برای شنای شیب دار استفاده کنید. روبروی نیمکت بایستید، دستها را به عرض شانه باز کنید و روی نیمکت بگذارید، پاها را به عقب ببرید. سینه را به آرامی به نیمکت نزدیک کرده و بلند کنید. ۱۰ مرتبه این حرکت را انجام دهید.


حرکت Box jumps or step-ups

ورزش در پارک,تمرینات ورزشی در پارک,حرکت لانگ

حرکت step-ups

این حرکت با هر چیزی که کمی ارتفاع دارد به راحتی قابل اجراست. ۲۰ بار را تکرار کنید.


حرکت crunch

ورزش در پارک,تمرینات ورزشی در پارک,حرکت کرانچ

تقویت عضلات شکم با انجام حرکت کرانچ

کرانچ: اگر زمین چمن و یا یک سطح نرمی پیدا کردید، دراز بکشید و چند تا کرانچ انجام دهید. این ست حرکات ورزشی را ۳ بار تکرار کنید


احتمالا” وقتی در پارک ورزش می کنید، مجبور می شوید چند بار به خاطر فرزندتان حرکات ورزشی را متوقف کنید. ایرادی ندارد. هم فرزندتان را چند بار تاب می دهید و یا سرسره بازیش را تماشا می کنید و هم خودتان یک استراحت کوتاه کردید. اجازه بدید کودک شما ببیند، در پارک ورزش کردن هم لذتبخش است.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بهترین تمرینات ورزشی که خانم ها می توانند در پارک انجام دهند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بهترین ، تمرینات ، ورزشی ، پارک ، سلامتی ، زنان ، تندرستی