ارزون سرا
از حمله به صفحه نامزد سابق رونالدو تا مجری معروف با هواداران ایرانی!

نویسنده:
3 بهمن 94 ساعت 15:06
از حمله به صفحه نامزد سابق رونالدو تا مجری معروف با هواداران ایرانی!
ابتدا به نظر می رسید این تنها یک شوخی است؛ انتشار آدرس صفحه مجازی فدراسیون ژاپن یا آدرس سفارت این کشور در تهران برای نشان دادن اعتراض به شکست. این پیغام دست به دست در فضای مجازی می چرخید و همه تصور می کردند این تنها یک شوخی است اما چند ساعت بعد معلوم شد، این شوخی، جدی جدی است! تعدادی از هواداران ناراضی از شکست تیم ملی امید، به جای انتقاد به مسئولان داخلی، سراغ ژاپنی ها رفتند و در صفحه مجازی فدراسیون این کشور، توهین هایی کردند.
قطعا ژاپنی ها آخرین کسانی نیستند که در فضای مجازی، مورد حمله بعضی از هواداران نوجوان ایرانی قرار گرفته اند و در آینده باز هم این اتفاقات تکرار می شود. پیش از این هم به صفحه های معروفی در فضای مجازی حمله شده بود که لیست آن را در زیر می بینید.
ایوان زایتسف: بعد از شکست ایران در لیگ جهانی مقابل ایتالیا، ایرانی به صفحه ستاره این تیم حمله کردند. البته زایتسف بعدها پس از برد سه بر صفر ایتالیا، برای ایرانی ها شدیدا کری خوانی کرد.
مسی: بعد از مراسم قرعه کشی جام جهانی به صفحه او حمله شد.
فرناندا لیما: چون لباس خوبی در مراسم قرعه کشی جام جهانی نپوشیده بود، به صفحه این مجری معروف هم حمله شد.
کریس رونالدو: بعد از مرگ مرتضی پاشایی به صفحه او حمله کردند!
نامزد سابق رونالدو: بعد از جدایی از رونالدو، به صفحه او حمله شد!
باشگاه الهلال: پس از حمله هواداران الهلال به صفحه مهدی طارمی به خاطر شادی گلش در بازی مقابل این تیم، ایرانی ها ها به سراغ صفحه رسمی باشگاه الهلال رفتند.
بنجامین ویلیامز: داور استرالیایی بعد از اشتباه بزرگش در بازی ایران و عراق در جام ملت های استرالیا، قرار بود مورد حمله قرار بگیرد اما گویا صفحه نداشت و به اشتباه سراغ صفحه یک بنجامین ویلیامز دیگر رفتند و کلی برای او مشکل درست کردند!

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره از حمله به صفحه نامزد سابق رونالدو تا مجری معروف با هواداران ایرانی! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: حمله ، اینستا ، رونالدو ، ایرانی ، نامزد ، سابق ، مجری