ارزون سرا
ارزشمندترین بازیکنان لیگ پانزدهم (جدول)

نویسنده: افشین آشیانی
24 آذر 94 ساعت 23:19
ارزشمندترین بازیکنان لیگ پانزدهم (جدول)
به گزارش "ورزش سه"، 8 گله شدن بیت سعید و یک پله بالاتر آمدن علیمحمدی اتفاقاتی بود که در صدر جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر، در هفته ای که ستاره پرسپولیسی ها، مهدی طارمی حضور نداشت افتاد.

اول – مهدی طارمی 11 امتیاز؛ استفاده از اندوخته‌ها


مهاجم پرسپولیسی ها که در بازی چهاردهم تیمش حضور نداشت تنها با استفاده از امتیازاتی که در بازی ها قبلی به دست آورده بود توانست خود را در راس این جدول نگه دارد، طارمی که با نبودن در بازی تیمش نشان داد خیلی از موقعیت های پرسپولیسی ها تنها به دلیل حضور وی به وجود می آید تاکنون 7 بار گلزنی کرده و 2 امتیاز نیز به دلیل پنالتی های گل شده به دست آورده و البته 2 امتیاز نیز به دلیل پنالتی های گل نشده و در مجموع کماکان با 11 امتیاز صدرنشین است.

دوم – حسن بیت سعید 9 امتیاز؛ آقای گل لیگ برتر


انفجار در هر یکی دو بازی یکبار، از خواص بیت سعید است، او در بازی برابر پدیده بازهم طغیان کرد و 2 بار گلزنی کرد و با دو گل تعداد گل های خود را به 8 رساند تا به تنهایی در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد، بیت سعید با تنها پنالتی گل شده ای که برای تیمش گرفت اکنون 9 امتیازی است و نام خود را به عنوان دومین بازیکن ارزشمند لیگ به ثبت رسانده است.

سوم – مهرداد محمدی 8 امتیاز؛ در تلاش برای رهایی از طلسم


مهاجم راه آهنی ها پس از حضور در برنامه زنده نود تاکنون نتوانسته آن درخشش همیشگی را داشته باشد، محمدی که یکی از دو قل راه آهنی ها محسوب می شود تا میانه های لیگ با قدرت پیش آمد و نظرها را به خود جلب کرده بود اما چند هفته ای است که استپ کرده و نتوانسته توقعات ایجاد شده را در بازی های اخیرا انجام شده برآورده کند. مهرداد که در تیم ملی امید هم عضویت دارد تاکنون 6 بار گلزنی کرده و 2 پاس گل نیز ارسال کرده تا هنوز هم هشت امتیازی بماند.

سوم - محسن یوسفی 8 امتیاز؛ امید اصلی پدیده


هافبک باتجربه پدیده ای ها در بیشتر بازی های این تیم توانسته به همراه زوج خود در خط میانی این تیم، حسین بادامکی کارساز شود و هر چندبازی یکبار سورپرایزی برای مهاجری داشته باشد و به همین دلیل خود را به صدر تاثیرگذاران این تیم رسانده است. یوسفی تاکنون 4 بار گلزنی کرده و 4 پاس گل و یا پنالتی منجر به گل از خود به جا گذاشته است.

چهارم – جلال الدین علی محمدی 7 امتیاز؛ امتیاز آور شهریار


این بازیکن صبایی ها که در بازی های لیگ گذشته نیز توانسته بود نشانه های از خود بروز بدهد در بازی های این تیم در لیگ پانزدهم نهایت تلاش خود را به کار بسته تا جایی در بین بازیکنان باتجربه حاضر در تیم صبا برای خود دست و پا کند و البته موفق هم شده است، او آرام آرام و بدون جلب توجه به کارش می پردازد و تا کنون 4 بار با گل هایش برای شهریار و قمی ها خوشحالی آفرین بوده است و 3 بار نیز با پاس هایش باعث گلزنی هم بازیانش شد.

چهارم – سجاد شهباززاده 7 امتیاز؛ آغازی با توپ پر


مهاجم آبی ها که بدون شک امید اول هواداران این تیم در خط حمله است در بازی برابر تراکتورسازی در کمال ناباوری روی نیمکت نشسته بود و نتوانست کل بازی را در خدمت تیم باشد. سجاد که بازی های اول فصل تیمش را فوق العاده آغاز کرده بود تاکنون 3 بار برای استقلالی ها گلزنی کرده و 4 بار نیز پنالتی منجر به گل و یا پاس گل به جا گذاشته است.

پنجم – غلامرضا رضایی 6 امتیاز؛ آهسته و پیوسته


مهاجم سابقا پرسپولیسی نارنجی پوشان این روزها بازیکن ثابت تیمش در خط حمله است و البته توانسته امتیازات خوبی نیز برای یاران جلالی جمع کند. رضایی تاکنون 4 بار گلزنی کرده و 2 پاس گل نیز ارسال کرده است.

پنجم – کاوه رضایی 6 امتیاز؛ نوک مثلث تهاجمی یحیی


یکی از سه مهاجم تاثیرگذار این روزهای ذوبی ها در تیم ملی نیز توانسته خود را به کارلوس کی روش تحمیل کند، او نیز مانند دیگر رضایی حاضر در این لیست 4 بار گلزنی کرده و 2 بار نیز اقدام به ارسال پاس گل کرده است.

پنجم – جابر انصاری 6 امتیاز؛ ستاره شد


پدیده بی چون و چرای آبی ها در این فصل از لیگ برتر که کار خود را با این تیم نیز از ابتدای لیگ پانزدهم آغاز کرده با 4 گل پیاپی توانسته خود را به طور کامل در ذهن هواداران این تیم حک کند، جابر علاوه بر این 4 گل، 2 بار نیز برای هم بازیانش پاس گل ارسال کرده است.

پنجم – محمد غلامی 6 امتیاز؛ تنها در تیم قعرنشین


مهاجم سابقا ملی پوش استقلالی های اهواز این روزها به عنوان تنها بازیکن این تیم که محسوب می شود که در این تیم قعرنشین می درخشد تا بتواند برای تیمش امتیاز جمع کند 2 بار گل زنی کرده و 4 بار نیز  اقدام به ارسال پاس گل و یا کسب پنالتی منجر به گل کرده است.

پنجم – مهدی رجب زاده 6 امتیاز؛ دود و کنده و آقای پاس گل


بدون شک با دیدن مهدی رجب زاده باز هم باید گفت دود از کنده بلند می شود، وی در بازی این فصل ذوبی ها توانسته 6 بار با پاس هایش برای ذوبی ها گل به ارمغان بیاورد و البته با حفظ روند یکسان در بازی های خود سعی در بالاتر بردن تعداد پاس گل هایش دارد.امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ارزشمندترین بازیکنان لیگ پانزدهم (جدول) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: فوتبال ، لیگ برتر ، با ارزش ترینها ، بازیکنان ایرانی ، لیگ ایران ، فوتبال برتر ، سرخابی ها