ارزون سرا
ویدئو مارکتینگ

17 آذر 94 ساعت 19:38
ویدئو مارکتینگ
ویدئو مارکتینگ
در کسب و کار های آنلاین ، چیزی که بیش از همه نقش آفرینی می کند ، خلاقیت در کار است. امروزه تمام فعالان در کسب و کار های اینترنتی بدنبال سبقت از رقبای خود هستند و همیشه میخواهند که بهترین روش های جذب کاربر و مشتری را انجام دهند. یکی از روش های مهم و تاثیرگذار در بازاریابی اینترنتی و بطور کلی کسب و کارهای آنلاین ، ویدئو مارکتینگ است. ویدئو مارکتینگ هم برای افزایش فروش و هم برای برندسازی نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. اما ویدئو مارکتینگ چیست و چگونه باید از آن در افزایش فروش و رونق کسب و کارمان از آن استفاده نماییم؟ ما در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد.

ویدئو مارکتینگ چیست؟
ویدئو مارکتینگ بدین معناست که شما با استفاده از ویدئو ، محصولات و خدمات خودتان را به کاربران نمایش میدهید.
ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی نقش بسزایی را ایفا میکند و تقریبا میتوان گفت که اکثر غول های اقتصادی از آن استفاده میکنند و اینگونه رقبای خود را پشت سر گذاشته و خودشان را به صدر فروش اینترنتی میرسانند.


چرا ویدئو مارکتینگ؟
یکی از مهم ترین دلایلی که باعث میشود تا صاحبان مشاغل اینترنتی از ویدئو مارکتینگ استفاده کنند ، علاقه بالای بازدیدکنندگان و کاربران به ویدئو است.

دلیل دیگر استفاده از ویدئو مارکتینگ ، اعتماد کاربران به شما و کسب و کار شماست و باعث میشود که افراد راحت تر به شما اعتماد کرده و از شما خرید کنند.

دلیل دیگر به یادسپاری ویدئو در ذهن کاربران است. طبق آمارها بیش از 90درصد یک ویدئو در یاد و خاطره افراد باقی می ماند حال آنکه تنها 15درصد یک نوشته میتواند در ذهن کاربران باقی بماند و باقی آنرا خیلی زود و راحت فراموش میکنند ؛ پس میبینید که ویدئو میتواند یک وسیله بسیار خوب برای
بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش باشد.

در ویدئو خود چه مطالبی را بیان نماییم؟
اگر بدنبال ساخت یک ویدئو برای استفاده از آن در ویدئو مارکتینگ هستید باید عرض کنم که شما میتوانید در ویدئو خودتان این موارد را بیان نمایید:
- مطالب آموزشی با ارزش در حوزه کاری خودتان
- معرفی محصولات و خدمات
- توضیح بیشتر در مورد یک محصول خاص
- آموزش نحوه استفاده از یک محصول خاص
- و....


چند نکته مهم
- در ساخت ویدئو افراط نکنید و همیشه در ویدئو های خودتان به تبلیغات نپردازید و سعی کنید که مطالب آموزشی و با ارزش را هم در دستور کار خودتان قرار دهید.

- طول مدت ویدئو هایتان نباید زیاد باشد و زمانی بین 1 تا 5 دقیقه کافیست.

- حتما ویدئو های خودتان را در سایتها و شبکه های اجتماعی آپلود کرده و به اشتراک بگذارید، چراکه تاثیر فوق العاده ای در افزایش بازدیدکننده و افزایش فروش شما دارد.

- گوگل به ویدئوها اهمیت زیادی می دهد، پس سعی کنید گاهی اوقات یک مقاله یا توضیحات یک محصول را بجای شکل نوشتاری به صورت یک ویدئو درآورید و در سایت خود قرار دهید.

سخن پایانی من با شما اینست که حتما از ویدئو مارکتینگ برای افزایش فروش خودتان استفاده نمایید و برای آن یک برنامه ریزی دقیق انجام دهید تا بتوانید بر طبق آن به سمت پیروزی در کسب و کارتان حرکت کنید.
ویدئو مارکتینگ
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ویدئو مارکتینگ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ویدئو مارکتینگ ، ویدیو مارکتینگ ، ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی ، کسب درآمد اینترنتی ، مشاغل اینترنتی ، افزایش فروش ، برندسازی ،