ارزون سرا
روش پرداخت پاداش در یک شرکت کامپیوتری که تاکنون ندیده‌اید / عکس

نویسنده:
2 شهریور 94 ساعت 14:10
روش پرداخت پاداش در یک شرکت کامپیوتری که تاکنون ندیده‌اید / عکس

به گزارش خبرآنلاین، مطابق تصویری که مشاهده می‌کنید، کارمندانی که قرار است مورد تشویق در این شرکت کامپیوتری قرار گیرند، در یک محفظه شیشه‌ای با چارچوب فلزی محکم قرارگرفته و زیر پایشان فن پرقدرتی نصب است که به مدت 15 ثانیه روشن می‌شود.

آن‌ها می‌توانند در مدت 15 ثانیه هرچقدر که می‌توانند دلارهای موجود در محفظه را بردارند. پس از 15 ثانیه این توربین خاموش شده و کارمند تشویق شده پول‌های جمع کرده را با خود می‌برد.

معمولاً کارمندان فروش که داخل این محفظه قرار می‌گیرند 600 الی 700 دلار نصیبشان می‌شود.

«بلیک ایروینگ» مدیر اجرایی «گو-د-دی» است (در سال 2013 با کندن از یاهو به این کمپانی پیوست) که توانسته با روش‌های ابداعی، کارمندان فروش خود را به کار بیشتر ترغیب کند و 3500 کارمند فروش را با عشق و علاقه فراوان تشویق به کار بیشتر کند.

در برخی مواقع کارمند موفق می‌تواند شام را در کنار مدیر اجرایی بخورد و باهم گپ بزنند. ایروینگ می‌گوید این‌ها کلید موفقیت مداوم «گو-د-دی» در آینده است.

به گفته ایروینگ اگر یک تماس از سوی مشتری حتی یک روز هم طول بکشد، کارمندان باکمال خونسردی جواب وی را می‌دهند و مشتری باکمال میل و پس از رضایت کامل گوشی را قطع می‌کند.

گفتنی است کمپانی «گو-د-دی» (تأسیس در سال 1997) با درآمد سالانه 1.38 میلیارد دلار بزرگ‌ترین فروشنده دامنه‌های اینترنتی جهان است که آیکان به آن نمره عالی را درزمینهٔ خریدوفروش دامنه اینترنتی داده است. 18 سال از عمر این کمپانی می‌گذرد و در این مدت 60 میلیون از دامنه‌های اینترنتی از مجموع 294 میلیون دامنه اینترنتی توسط «گو-د-دی» به ثبت رسیده است.

ماشین پول گو-د-دی

بلیک ایروینگ؛ مدیر اجرایی گو-د-دی

کارمندان خوشبخت در گو-د-دی

روش پرداخت پاداش در یک شرکت کامپیوتری که تاکنون ندیده‌اید / عکس
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره روش پرداخت پاداش در یک شرکت کامپیوتری که تاکنون ندیده‌اید / عکس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: عیدی کارمندان ، روش جدید ، پرداخت عیدی ، مبلغ عیدی کارگران ، گو ، د ، دی ، شرکت گو د دی ، شرکت کامپیوتری