ارزون سرا
بازوبندی که برای کفشگری بزرگ بود

نویسنده:
29 مرداد 94 ساعت 20:31
بازوبندی که برای کفشگری بزرگ بود
مهرداد کفشگری و بازوبند کاپیتانی که روی بازوی او سنگینی می کرد.بازوبندی که بر بازوی بازیکنانی مثل کریم،باقری،مهدوی کیا و ... بسته می شد.فارغ از توانایی هایی که کفشگری دارد اما باید گفت که این بازیکن آنقدر با تجربه نیست که بتواند در مواقع حساس تیمش را از حاشیه دور کند.واقعا چرا نباید پرسپولیس بازیکنی باتجربه و بزرگ داشته باشد که بازیکنی  مثل کفشگری که دو - سه سال در پرسپولیس توپ زده بشود کاپیتان آنها؟

روزگاری آنقدر بازیکن بزرگ در پرسپولیس بود که بازیکنانی نظیر بهروز رهبری فرد،مهدی هاشمی نسب،ادموند بزیک،پژمان جمشیدی و ... در حسرت بستن بازوبند می ماندند.تنها شانس آنها این بود که بازیکنانی مثل عابدزاده ،عبدی،پیروانی و شاهرودی در ترکیب نباشند تا آنها بتوانند در یک مسابقه این بازوبند را بر بازو ببندند.باید گفت که پرسپولیسی ها در این روزهای سخت نه تنها بازیکن بزرگ ندارند بلکه بازیکنی هم ندارند که وقتی هادی نوروزی محروم می شود بازوبند کاپیتانی را بر بازویش ببندد!

حرف از مهرداد کفشگری است.کاپیتان جدید سرخپوشان.بازیکنی که شاید خودش هم باورش نمی شد در بازی با سپاهان بشود کاپیتان پرسپولیس.معمولا در هر تیمی (به خصوص در تیم های ایرانی) رسم است بازیکنانی کاپیتان می شوند که یا تجربه داشته باشند و یا توانایی بالایی برای هدایت بقیه بازیکنان در داخل زمین.دو فاکتور مهمی که کفشگری در بازی با سپاهان هیچ کدامشان را نداشت. در صحنه ای که بازیکن سپاهان روی دروازه بان پرسپولیس خطا کرد کفشگری نخستین بازیکنی بود که وارد حاشیه شد و به جای اینکه در زمین حریف بازیکنان تیمش را جمع و جور کند خودش به میان آتش پرید و ...

این اما پایان کار نبود.کفشگری وقتی کار خودش را تکمیل کرد که در میانه های میدان توپ را  لو داد و در ادامه با تعقیب کردن احسان حاج صفی و البته یک بی تجربگی دیگر  او را در محوطه جریمه سرنگون کرد تا داور در سوت خودش بدمد و نقطه پنالتی را نشان دهد!

وظیفه یک کاپیتان در زمین تعریف های متفاوتی دارد و همه آن بستن بازوبند روی بازو نیست! در آشفته بازار این روزهای پرسپولیس،بیشتر از هر زمان دیگری حضور یک بزرگتر در پرسپولیس احساس می شود.بزرگتری که بقیه حرفش را بخوانند و خودش توانایی کنترل کردن حواشی در داخل زمین را داشته باشد.

بازوبندی که برای کفشگری بزرگ بود
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بازوبندی که برای کفشگری بزرگ بود نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
مهران پاشایی کد: 10

دوستان لطفا به اخبار امتیاز هم بدین.ممنون

پاسخ
1394/5/30
ans_result_10
کلمات کلیدی: بازوبند ، کاپیتانی ، کفشگری ، تیم بزرگ ، پرسپولیس ، بی تجربه ، جوانی