ارزون سرا
درمان سیاهی چشم

نویسنده: ارزون سرا
13 بهمن 98 ساعت 16:45
میزان عمق حدقه‌های چشم که با استخوان‌های گونه و پیشانی در ارتباط هستند موجب می‌شود نور تابیده شده به صورت به روشهای گوناگون انعکاس می یابد. به همین دلیل برخی افراد اظهار می‌کنند به رغم آن که در زمان کودکی خواب کافی داشته‌اند اما زیر چشم‌هایشان تیره است.
درمان سیاهی چشم

روغن بادام به دلیل سبکی برای سیاهی دور چشم بسیار مفید است. یکی از طبیعی ترین روش های درمان تیرگی پوست زیر چشم استفاده از ماسک شیر است.


طبیعی ترین روش های درمان سیاهی پوست زیر چشم استفاده از ماسک شیر است. پزشکان به افراد توصیه می کنند مقداری شیر را روی پوست قرار داده و پس از چند دقیقه آن را شست و شو دهند.

به گفته پزشکان میزان عمق حدقه های چشم که با استخوان های گونه و پیشانی در ارتباط هستند موجب می شود نور تابیده شده به صورت به طرق مختلفی منعکس شود. به همین دلیل برخی افراد اظهار می کنند به رغم آن که در زمان کودکی خواب کافی داشته اند اما زیر چشم هایشان تیره است. پزشکان معتقدند روش های طبیعی برای از بین بردن هاله سیاه زیر چشم ها تاثیرگذار هستند

مرطوب کردن پوست پزشکان معتقدند استفاده از مرطوب کننده های ملایم که حاوی روغن های طبیعی و مفید هستند می تواند در مرطوب نگه داشتن آن و حفظ سلامت پوست موثر باشد.

خواب منظم

کمبود خواب دلیل نخست تیرگی پوست زیر چشم است. به همین دلیل پزشکان به افراد توصیه می کنند هنگام شب زود بخوابند و 30 دقیقه پیش از خوابیدن نیز تمام وسایل الکترونیکی را از خود دور کنند.

عدم مصرف شکر

پزشکان معتقدند رژیم غذایی حاوی آنتی اکسیدان ها و کاهش مصرف شکر فرآوری شده از التهاب بدن می کاهد و یکی از اثرات کاهش التهاب دربدن رفع حلقه سیاه زیر چشم است.


استفاده از عینک آفتابی

آفتاب موجب تضعیف کلاژن موجود دررگ های خونی شده و درنتیجه رگ های خونی دچار پارگی شده و خون بیشتری وارد بافت ها می شود و این وضعیت به تیره شدن پوست زیر چشم می انجامد.

درمان سیاهی چشم
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره درمان سیاهی چشم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: وارن بافت ، نقل قول ، کسب و کار ، ثروتمندترین فرد دنیا ، پولدارترین فرد دنیا ، کسب درآمد بینظیر ، سرمایه گذار