ارزون سرا
همه آن‌چه باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید

نویسنده:
6 تیر 94 ساعت 16:07
همه آن‌چه باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید
لیزر در سال‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین متدهای برداشت موهای زائد در میان مردان و زنان تبدیل شده است.لیزردرمانی این امکان را فراهم می‌کند که افراد به صورت طولانی‌مدت از شر موهای زائد خود خلاص شوند.
یک باور غلطدر مورد لیزر وجود دارد که بهترین زمان ممکن برای درمان،فصل تابستان است؛ اما این باور چندان صحیح نیست. زمان پیشنهادی برای انجام لیزر مو فصول پس از تابستان است.چون در جریان درمان مطلقا نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرید تا احتمال بروز هرگونه آسیب پوستی به حداقل برسد.
اساسا، لیزردرمانی با از بین بردن فولیکول‌های اصلی مو عمل می‌کند؛ به طوری که دیگر موهای جدید رشد نخواهند کرد. این عمل با به کارگیری دستگاه لیزر یا IPL (پالس نوری شدید)انجام می‌گیرد و به طور معمول از 15 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. انتخاب یک متخصص مجرب برای انجام درمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
تکمیل پروسه ی درمانی به همکاری کامل بیمار نیاز دارد؛ با رشد موهای جدید در هفته‌های چهارم و ششم پس از درمان (این بازه ی زمانی به نوع موی بیمار بستگی دارد)، پروسه ی درمانی تکرار می‌شود. علاوهبراین، برای آنکه پوست شرایط مناسب برای بازیابی را به دست آورد و احتمال بروز هرگونه آسیب و حساسیت به حداقل برسد، از آفتاب گرفتن و سفید کردن پوست خودداری کنید.
بیشتر بیماران به نتایج فوق‌العاده‌ای دست می‌یابند. رشد مجدد موها پس از هر دوره ی درمانی کمتر و کمتر می‌شود؛ تاجاییکه بیماران تنها به یک پروسه ی ترمیمی سالانه نیاز خواهند داشت.
همه آن‌چه باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره همه آن‌چه باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: لیزر درمانی ، لیزر ، موهای زائد ، دستگاه لیزر ، IPL ، پالس نوری شدید ، درمان ، حذف موهای زائد بدن ،