ارزون سرا


چشم اعلام سرقت

چشم اعلام سرقت


وضعیت:
تاریخ بروزرسانی: 12 ماه قبل
صاحب آگهی: سایا

چشم دزدگیر چیست ؟

سنسور چشمی یا اشکار ساز یک سنسور تشخیص دهنده حرکت است.

سنسور چشمی بر اساس امواج مادون قرمز فعالیت می کند. در درون سنسور چشمی عنصری به نام PIR وجود دارد که در صورت تشخیص هرگونه تغییرات حرکتی در محیط تحریک می شود. این سنسور بر اساس ارسال و دریافت مداوم امواج مادون قرمز تصویری از محیط را در خود حفظ می کند. در صورتی که حرکتی در محیط اطراف سنسور اتفاق بیوفتد سطح امواج برگشتی از محیط تغییر خواهد کرد و از این طریق سنسور می تواند تغییرات را شناسایی کند.

محدوده دید چشمی ؟

هر سنسور چشمی دارای یک حدوده دید است اما به طور کلی محدوده دید این نوع سنسورها در حالت نرمال در حدود 10 متر با زاویه دید 110 درجه است. سنسورهای چشمی به صورتی عمل می کنند که هرقدر فرد یا جسم محرک فاصله بیشتری با سنسور داشته باشد میزان حساسیت آن کمتر خواهد بود.
نکته محل در رابطه با این سنسورهای این است که میزان حساسیت در قسمت وسط سنسور همیشه بیشتر از اطراف آن است.

                             

محل نصب چشمی ؟

محل نصب سنسورهای چشمی جهت دیدن یک ناحیه باید به گونه ای باشد که سوژه نسبت به سنسور در خط افق قرار گیرد. به همین علت معمولا محل نصب سنسور در کنار درب و یا محلهای ورود و خروج است.

*****<< تنوع محصولات ما پاسخگوی تمامی نیازهای امنیتی شما خواهد بود>>*****

 مدیر فروش: 09131153089
چشم اعلام سرقت
چشم اعلام سرقت
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چشم اعلام سرقت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: چشم دزدگیر ، چشم وزنی ، چشم اعلام سرقت ، چشم خطی ، چشم مادون قرمز ، چشم دزدگیراماکن ، رادار دزدگیر ، چشم پارادکس ، چشم پایرونیکس ، چشک کلکسون ، چشم pro3 ، چشم الگانس ، چشم تکسکام ، چشم اوریون ، آشکار کننده