ارزون سرا
درج آگهی لینکدار رایگان در ابر گروه تلگرام
ارسال روزانه 7 آگهی رایگان لینکدار توسط شما و ارسال خودکار روزانه 5 آگهی توسط ربات گروه نشانی گروه tablighchee1@

Skip Navigation Links
بازرگانی و ترخیص کالاهیوا تامین پارت

بازرگانی و ترخیص کالاهیوا تامین پارت


1 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 11 ماه قبل
صاحب آگهی: هیواتامین پارت
ایمیل: hitapart at gmail.com
آدرس: آریاشهر-ابتدای کاشانی - مجتمع تجاری سبحان - پ 18 - واحد 15
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

شرکت هیواتامین پارت با 10 سال سابقه کار و حق العمل کار رسمی گمرک ایران ، دارای نمایندگی فعال در تهران ، بندر عباس ، بوشهر ، مریوان ، بانه و رشت مفتخر است در زمینه ترخیص کالا،واردات وصادرات،ثبت سفارش،اخذ استاندارد،خرید خارجی،تخفیف تا معافیت ،حواله های ارزی واخذ کد ارز از بانک مرکزی،کمیته تعیین تعرفه وارزش،مشاوره رایگان وکلیه خدمات گمرکی درخدمت شماتجار،بازرگانان وهمکاران گرامی می باشد.

شرکت بازرگانی هیواتامین پارت دارای مجوز رسمی از گمرک ایران از فعالترین و خوشنام ترین مجموعه های خدماتی در زمینه ترخیص کالااز گمرکات کشور می باشد.

مدیریت متمرکز،نیروی متخصص وبا تجربه ،ارتباطات قوی ،توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی این شرکت را قادر ساخته به خوبی ودر کمترین زمان ممکن هر گونه عملیات تجاری(واردات وصادرات،ترخیص ومشاوره)راباموفقیت به انجام رساند.

هیواتامین پارت در شهرهای تهران،بندرعباس،بوشهر،مریوان و بانه دارای نمایندگی فعال بوده وقادر است امور ترخیص کالااز گمرکات تهران،بندر مهم شهید رجائی و گمرک شهید با هنر را به انجام رساند بازرگانی هیواتامین پارت با هدف سرعت،دقت،حفظ اسرار تجاری و امنیت کالای شما،آمادگی خود رادر جهت آغازفعالیت مشترک اعلام می دارد.

ترخیص کالا توسط شرکت هیواتامین پارت در حداقل زمان و هزینه در کلیه گمرکات کشور.
ترخیص قطعی و ترخیص موقت جهت کالاهای وارده توسط پیمانکاران داخلی با کمک شرکت بازرکانی هیواتامین پارت.
آمادگی ترخیص کالابصورت سریع و حمل یکسره فقط توسط شرکت هیواتامین پارت.
آمادگی ارائه خدمات تخلیه ، بارگیری و انبارداری گمرکی و امکانات جابجایی و توزین کالا به دستور شما و توسط شرکت هیواتامین پارت.

اخذ بیمه نامه باربری محموله های داخلی یا ترانزیتی با اطمینان به شرکت هیواتامین پارت.
حضور فعال و موثر در کالارسانی به پروژه های عظیم صنعتی و نفتی و عمرانی با توانایی های شرکت هیواتامین پارت.
هیواتامین پارت دارای دفاتر نمایندگی و کارمندان فعال در کلیه گمرکات و بنادر و جزایر جنوب و شمال و غرب کشور.
واحدهای کالارسانی هیواتامین پارت سریع السیر و توانایی ارسال از کلیه مبادی ورودی وگمرکات کشور به انبارهای مورد نظر.

هیواتامین پارت دارای نیروی انسانی مجرب و متخصص و جوان و کوشا

بازرگانی هیوا تامین پارت مدعی در ارائه خدمات زیر در سریع ترین زمان و بالاترین دقت توسط نیروهای متخصص ورزبده در گمرکات کشور و با بهره گیری از امکانات مناسب می‏باشد.

خدمات مشاوره ای گمرکی و بازرگانی “رایگان"
شرکت بازرگانی هیوا تامین پارت با برخورداری از کارشناسان خبره گمرکی و باتجربه آماده ارائه مشاوره رایگان به شما بازرگانان و تولید کنندگان محترم میباشد.
ترخیص کالابا توجه به توانایی ها ، سوابق و با بهره گیری از بهترین کارشناسان گمرکی با ارائه راهکارهای هوشمندانه اقدام به ترخیص کالای شما در حداقل زمان و هزینه خواهد نمود.
ثبت اظهار حمل الکترونیکی با توجه به این که این مرحله جدیدا به مراحل گمرکی اضافه گردیده است، انجام ثبت اظهار الکترونیکی در سایت ثبتارش در حداکثر زمان ۲۴ ساعت انجام خواهد پذیرفت.

شرکت در کمیته تعیین تعرفه و ارزش کالا
خرید خارجی و گرفتن نمایندگی از شرکتهای معتبر دنیا
ترخیص کالا از گمرکات تهران، بندر عباس، بوشهر ،خرمشهر ، تهران ، امام خمینی و کلیه گمرکات کشور

ثبت سفارش و اخذ مجوز بازرگانی با توجه به رکورد ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن در سالهای گذشته، با افتخار اعلام می داریم این شرکت با ارائه بهترین خدمات در حداقل زمان ممکن اقدام به اخذ کلیه مجوزهای مورد نیاز و ثبت سفارش می نماید به همراه ارائه خدمات دریافت شناسه اظهار پس از ثبت اظهار حمل جهت ارائه به گمرک و ترخیص کالا.

اخذ مجوزها ی مورد نیازاین شرکت با بکارگیری اطلاعات تخصصی و علمی اعضاء خود و با همکاری شما اقدام به اخذ مجوزهای انرژی اتمی، استاندارد VOC COI , ، بهداشت، ارشاد، تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، کانون پرورشی فکری کودکان و …. می نماید.

گشایش اعتبارات اسنادی (LC) و حواله ارز مبادله ای با توجه به مشکلات پیش آمده در تبادلات خارجی این شرکت قادر است را ه کار های مناسب برای انجام این امر مهم پیدا نماید.

حواله به خارج از کشورانجام حواله به کلیه ‏ی بانک های خارج از کشور مطابق با نرخ ارز رسمی.

تخفیف تا معافیت و استرداد اضافه پرداختی این شرکت جهت واردات مواد اولیه خط تولید کلیه کارخانجات خدمات ویژه ای ارائه می دهد.

استریپ و استافینگ ، ترانزیت کالا ، حمل یکسره این شرکت بدون افزایش کارمزد و هزینه های جاری شما آمادگی ارائه خدمات در زمینه استریپ و حمل کالا با کانتینر به مقصدهای اعلامی شما با نازلترین قیمت و مجرب ترین پیمانکاران را دارا می باشد.

شرکت بازرگانی هیوا تامین پارت به شماره ثبت466378 دارای مجوز رسمی از گمرکات ایران به همت جناب آقای مجیدقائمی در سال 1378 فعالیت های خود را در زمینه بازرگانی آغاز کرده و در سال 1393 رسماً تاسیس و پایه گذاری گردید.حاصل این کار، توسعه فعالیت های شرکت از ترخیص کالا به صادرات و واردات حرفه ای کالا می باشد. اکنون شرکت بازرگانی هیوا تامین پارت به یک قطب و از خوشنام ترین مجموعه های خدماتی در زمینه ترخیص کالا از گمرکات کشور تبدیل شده و در تمام گمرکات کشور دارای نمایندگی فعال می باشد.رکورد ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن در تهران و شهرستان ها و بسیاری از موفقیت های دیگر از توانمندی های این شرکت می باشد.

مدیریت متمرکز، نیروی متخصص و با تجربه ، ارتباطات قوی و توانمند با استفاده از آخرین اطلاعات و قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی این شرکت را قادر ساخته به خوبی و در کمترین زمان هر گونه عملیات تجاری شامل واردات ، صادرات ،ترخیص کالا ، ثبت سفارش و اخذ کلیه مجوزهای استاندارد ، بهداشت ، اظهار الکترونیکی ،دامپزشکی ، جهاد کشاورزی ، ارشاد، کانون پرورش فکری کودکان، تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، انرژی اتمی و … را با موفقیت انجام دهد.

هیوا تامین پارت درشهر های تهران، بندرعباس، بوشهر، رشت، تبریز، بانه و مریوان دارای نمایندگی فعال بوده و قادر است امور ترخیص کالا از ثبت سفارش تا تحویل درب کارخانه و یا انبار شما را به انجام رساند.

همچنین این شرکت با دارا بودن امکانات استریپ و استافینگ در بندرعباس و بوشهر قادر به همکاری با آن شرکت محترم می باشد.
لذا با قلبی گشوده دست مودت و همکاری به سوی شما بازرگانان، تجار، مدیران محترم کارخانجات، صنعت گران و همکاران گرامی دراز می کنیم و امیدواریم موجبات رضایت شما را فراهم آوریم.

برای شروع همکاری و ثبت درخواست لطفا از فرم زیر استفاده نمایی
پس از تکمیل و ارسال فرم حداکثر تا ۲۴ ساعت کارشناسان ما با شما تماس گرفته و همکاری ها و راهنمایی های لازم صورت می پذیرد.

گروه بازرگانی هیواتامین پارت
آدرس : تهران،آریا شهر،ابتدای آیت الله کاشانی ،مجتمع تجاری سبحان،پلاک18،طبقه 3،واحد 15

hitapart@gmail.com
02144969337
مدیر بازرگانی شرکت
09123841963

بازرگانی و ترخیص کالاهیوا تامین پارت
بازرگانی و ترخیص کالاهیوا تامین پارت
بازرگانی و ترخیص کالاهیوا تامین پارت
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بازرگانی و ترخیص کالاهیوا تامین پارت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ترخیص کالا ، حمل ونقل ، حق العمل کار ، ترخیص کار ، ارز مبادلاتی ، واردات ، صادرات