ارزون سرا
درج آگهی لینکدار رایگان در ابر گروه تلگرام
ارسال روزانه 7 آگهی رایگان لینکدار توسط شما و ارسال خودکار روزانه 5 آگهی توسط ربات گروه نشانی گروه tablighchee1@

فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند

فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند


1 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 7 ماه قبل
صاحب آگهی: 1869
ایمیل: info at alvand-co.com
آدرس: خ دولت - خ اخلاقی - خ مطلبی نژاد - کوچه خیام - پلاک 1 - واحد 1
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

*سینی و نردبان کابل الوند*

در یک نگاه

شرکت سینی و نردبان کابل الوند با هدف ارائه محصولات با کیفیت ، کاربردی و با قیمت مناسب همراه با به‌ کارگیری استانداردهای روز جهانی و از طریق توسعه‌‌ی دانش و اطلاعات و شناسائی کارفرمایان ، مشاوران و پیمانکاران خصوصی و  دولتی، می‌کوشد دامنه تولیدات و محصولات خود را جهت آسودگی مشتریان به عنوان شرکای تجاری خود توسعه دهد

فعالیت‌های اصلی شرکت الوند

تولیدات و محصولات ارئه شده از سوی این شرکت در زمینه سیستمهای کابل کشی ، برق و تاسیسات میباشد .

"سینی کابل و نردبان کابل"

"ترانکینگ دفنی"

"وایرمش"

"طراحی و ساخت انواع ساپورتهای برق و تاسیسات همراه با محاسبات و گزارش تحلیلی"

"جعبه های تقسیم آلومینیومی دایکاست"

"جعبه های تقسیم پی وی سی"

"انواع بستهای چنگالی یک تکه و دو تکه ( به زودی )"

"انواع سایبان"

"انواع  لوله های فولادی برق"

"انواع  بستهای پلی کربنات و پلی امید"

*سرمایه‌های انسانی*

نیروی انسانی متخصص ، مهم ترین سرمایه برای هر سازمان دانش محور میباشد . آنچه که باعث رشد و ارتقای شرکت سینی و نردبان کابل الوند شده را میتوان مبتنی بر نیروی انسانی توانمند و متخصصی که بر پایه نیاز های بازار ، در محیطی دانش محور و دوستانه بصورت تیمی به دنبال اراأه بهترین راهکارها ، سریعترین روشهای نصب ، طراحی بر اساس استاندرادهای به روز شده دنیاو بهترین خدمات به مشتریان خلاصه کرد .

تلاش ما بر آن بوده است که بر پایه یادگیری و یاد دهی مستمر ، محیطی تعاملی به وجود آوریم . برگزاری دوره های آموزشی داخلی بر اساس نیازهای فعلی ، و بستر سازی برای پیشرفت های آتی بر پایه دانش روز ، همچنین اخذ گواهینامه های تخصصی در حوزه فعالیت مربوطه از جمله برنامه های محوری این شرکت در حوزه آموزش است .

ما کوشیده‌ایم برای کاری دشوار، محیطی دلپذیر، دوستانه و آرام فراهم آوریم. برنامه‌ریزی جدی برای ارائه خدمات بهتر در حوزه‌ منابع انسانی، همه در راستای همین هدف است .

*مسئولیت‌های اجتماعی*

ما باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است، مسئولیم. از این رو ما، اعضای خانواده شرکت سینی و نردبان کابل الوند ، همواره تلاش می‌کنیم با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر در حوزه هایی مانند آموزش، توانمندسازی اجتماعی، فعالیت‌های داوطلبانه و حفاظت از محیط‌زیست گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه‌ی خود ادای دین کنیم .

*همکاری در توانمند‌سازی کارفرمایان ، مشاوران و پیمانکاران محترم*

باور داریم رشد شرکتها و سازمانها در داشتن اطلاعات به روز ، از نیازهای توسعه‌ی هر کشور است و تلاش کرده‌ایم که در حد توان خود با ارائه‌ی رایگان اطلاعات محصولات و کاربردی کردن تولیدات ، یاریگر آن‌ها در راه ثمربخششان باشیم .

*تشویق مشارکت مصرف کنندگان محترم*

معتقدیم مشارکت کارفرمایان ، مشاوران و پیمانکاران در ارائه صحیح نیازهای خود در پروژه های در دست اجرا علاوه بر تاثیرگذاری مثبت در بخشهای مختلف تولیدات داخلی ، فضای کاری معنادارتر و انسانی‌تری می‌آفریند و تجربه‌ها و مهارت‌های اجتماعی ما را نیز توسعه می‌بخشد. استقبال برای مشارکت در این فعالیت گامی در همین راستاست .

*حمایت از مهندسان جوان*

می‌خواهیم نقشی کوچک در مسیر ساختن فردای سرزمین‌مان داشته باشیم و برای جوانان با استعداد ایرانی فضایی ترسیم کنیم که باور کنند می‌توانند در کشور خود بمانند و خلاقیت‌های خود را پرورش داده و در این امر تأثیرگذار باشند. با این هدف آماده ایم تا با معرفی راهی که طی کرده‌ایم و مسیری که در پیش داریم به جوانان مستعد ایران بگوییم که می‌توانند متفاوت باشند در جایی متفاوت رشد کنند و آفریننده باشند .

*همکاری علمی با مصرف کنندگان*

باور داریم که دانش و تجربه‌ای که طی سال‌ها در شرکت الوند به‌دست آمده، منبع ارزشمندی است و ما خود را مسئول میدانیم که آن را در اختیار همه‌ی جوانان با استعداد و علاقه‌مند قرار دهیم. آشنایی با محصولات توسط کارشناسان ما و آشنایی با فناوری‌های جدید توسط مهندسین جوان این شرکت در راستای همین هدف است .

*نگاه مسئولانه به محیط زیست*

شرکت سینی و نردبان کابل الوند به عنوان یک شرکت تولیدی محصولات مختلف در زمینه برق و تاسیسات ، از سبزترین انواع صنایع است. ما در عین حال می‌کوشیم در سازمان خود نیز با ترویج فرهنگ مسئولیت‌پذیری نسبت به محیط‌‌زیست و اقداماتی عملی همچون تشویق به صرفه‌جویی در مصرف منابع و انرژی و مواردی از این دست، سهمی در حفاظت از محیط زیست و توسعه‌ی پایدار کشور داشته باشیم .

*ارزش‌ها*

هر کدام از شرکت‌ها با قوانین خاص خود اداره می‌شوند، در شرکت الوند این قوانین شامل شایسته سالاری و احترام به ارزش‌ها میباشد. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست .

*ممتاز بودن*

می‌خواهیم پیشرو باشیم.. ویژگی ممتاز شرکت سینی و نردبان کابل الوند ، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

*ارزش‌آفرینی*

هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ما ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است .

*شفافیت*

سازمان ما سیستمی باز و شفاف است. ما اطلاعاتی را که گروه‌های ذی‌نفع در کسب‌و‌کار ما حق دسترسی به آن ‌را دارند، داوطلبانه منتشر می‌کنیم.

*مسئولیت‌پذیری*

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد

*وفای به تعهدات*

به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم .

*کار تیمی*

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز این شرکت است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم .

سینی کابل یا cable tray (پی وی سی یا فلزی گالوانیزه) در تأسیسات الکتریکی کاربرد دارد. از این ابزار در جهت انتقال، محافظت، زیبایی و مرتب بودن کابل کشی‌های بسیار زیاد و هچنین جهت نصب انواع مهتابی در زیر آن‌ها در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. کابل‌ها باید در تمام طول مسیر از درون سینی کابل عبور کنند که این شامل حرکت‌های عمودی نیز می‌شود. سینی کابل ها بیشتر از فلز آهن با روکش گالوانیزه مورد مصرف قرار می گیرند ولی از جنس استیل و آهن رنگ شده و حتی از جنس پلاستیک نیز ساخته می شود.[۱]

نوع جدید این سینی‌ها سینی‌های پی وی سی می‌باشد. سینی کابل pvc به دلیل داشتن ویژگی‌های خاص مناسب برای استفاده در سیستمهای تأسیسات برق می‌باشد.

  • تنوع در قطعات و اتصالات که هر نوع شکل‌دهی را به راحتی امکان‌پذیر می‌سازد.
  • غیرقابل اشتعال بودن قطعات
  • ساخت و تولید مطابق با استانداردهای بین‌المللی و استاندارد اروپا
  • سینی و نردبانهای کابل با ورق استیل مقاوم در برابر بخارهای اسیدی و سایر مواد شیمیایی
  • دارای لبه‌های صاف و عدم صدمه به کابل می‌شود.
  • مقاوم در برابر ضربه
  • ایده‌آل برای مناطق آب و هوایی مرطوب
  • دارای عمر بسیار بالا
  • سایزهای متنوع
  • تحمل وزن بالا
فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند
فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند
فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: فروش سینی کابل ، فروش سینی کابل لاله زار ، محاسبه قیمت سینی کابل ، تجهیزات سینی کابل ، قیمت سینی کابل پلاستیکی ، سینی کابل چیست ، کاتالوگ سینی کابل ، فروش براکت سینی کابل