ارزون سرا


فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند

فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند


تاریخ بروزرسانی: 15 روز قبل
صاحب آگهی: 1869
تلفن: 09032718946
ایمیل: info at alvand-co.com
آدرس: خ دولت - خ اخلاقی - خ مطلبی نژاد - کوچه خیام - پلاک 1 - واحد 1

*سینی و نردبان کابل الوند*

در یک نگاه

شرکت سینی و نردبان کابل الوند با هدف ارائه محصولات با کیفیت ، کاربردی و با قیمت مناسب همراه با به‌ کارگیری استانداردهای روز جهانی و از طریق توسعه‌‌ی دانش و اطلاعات و شناسائی کارفرمایان ، مشاوران و پیمانکاران خصوصی و  دولتی، می‌کوشد دامنه تولیدات و محصولات خود را جهت آسودگی مشتریان به عنوان شرکای تجاری خود توسعه دهد

فعالیت‌های اصلی شرکت الوند

تولیدات و محصولات ارئه شده از سوی این شرکت در زمینه سیستمهای کابل کشی ، برق و تاسیسات میباشد .

"سینی کابل و نردبان کابل"

"ترانکینگ دفنی"

"وایرمش"

"طراحی و ساخت انواع ساپورتهای برق و تاسیسات همراه با محاسبات و گزارش تحلیلی"

"جعبه های تقسیم آلومینیومی دایکاست"

"جعبه های تقسیم پی وی سی"

"انواع بستهای چنگالی یک تکه و دو تکه ( به زودی )"

"انواع سایبان"

"انواع  لوله های فولادی برق"

"انواع  بستهای پلی کربنات و پلی امید"

*سرمایه‌های انسانی*

نیروی انسانی متخصص ، مهم ترین سرمایه برای هر سازمان دانش محور میباشد . آنچه که باعث رشد و ارتقای شرکت سینی و نردبان کابل الوند شده را میتوان مبتنی بر نیروی انسانی توانمند و متخصصی که بر پایه نیاز های بازار ، در محیطی دانش محور و دوستانه بصورت تیمی به دنبال اراأه بهترین راهکارها ، سریعترین روشهای نصب ، طراحی بر اساس استاندرادهای به روز شده دنیاو بهترین خدمات به مشتریان خلاصه کرد .

تلاش ما بر آن بوده است که بر پایه یادگیری و یاد دهی مستمر ، محیطی تعاملی به وجود آوریم . برگزاری دوره های آموزشی داخلی بر اساس نیازهای فعلی ، و بستر سازی برای پیشرفت های آتی بر پایه دانش روز ، همچنین اخذ گواهینامه های تخصصی در حوزه فعالیت مربوطه از جمله برنامه های محوری این شرکت در حوزه آموزش است .

ما کوشیده‌ایم برای کاری دشوار، محیطی دلپذیر، دوستانه و آرام فراهم آوریم. برنامه‌ریزی جدی برای ارائه خدمات بهتر در حوزه‌ منابع انسانی، همه در راستای همین هدف است .

*مسئولیت‌های اجتماعی*

ما باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است، مسئولیم. از این رو ما، اعضای خانواده شرکت سینی و نردبان کابل الوند ، همواره تلاش می‌کنیم با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر در حوزه هایی مانند آموزش، توانمندسازی اجتماعی، فعالیت‌های داوطلبانه و حفاظت از محیط‌زیست گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه‌ی خود ادای دین کنیم .

*همکاری در توانمند‌سازی کارفرمایان ، مشاوران و پیمانکاران محترم*

باور داریم رشد شرکتها و سازمانها در داشتن اطلاعات به روز ، از نیازهای توسعه‌ی هر کشور است و تلاش کرده‌ایم که در حد توان خود با ارائه‌ی رایگان اطلاعات محصولات و کاربردی کردن تولیدات ، یاریگر آن‌ها در راه ثمربخششان باشیم .

*تشویق مشارکت مصرف کنندگان محترم*

معتقدیم مشارکت کارفرمایان ، مشاوران و پیمانکاران در ارائه صحیح نیازهای خود در پروژه های در دست اجرا علاوه بر تاثیرگذاری مثبت در بخشهای مختلف تولیدات داخلی ، فضای کاری معنادارتر و انسانی‌تری می‌آفریند و تجربه‌ها و مهارت‌های اجتماعی ما را نیز توسعه می‌بخشد. استقبال برای مشارکت در این فعالیت گامی در همین راستاست .

*حمایت از مهندسان جوان*

می‌خواهیم نقشی کوچک در مسیر ساختن فردای سرزمین‌مان داشته باشیم و برای جوانان با استعداد ایرانی فضایی ترسیم کنیم که باور کنند می‌توانند در کشور خود بمانند و خلاقیت‌های خود را پرورش داده و در این امر تأثیرگذار باشند. با این هدف آماده ایم تا با معرفی راهی که طی کرده‌ایم و مسیری که در پیش داریم به جوانان مستعد ایران بگوییم که می‌توانند متفاوت باشند در جایی متفاوت رشد کنند و آفریننده باشند .

*همکاری علمی با مصرف کنندگان*

باور داریم که دانش و تجربه‌ای که طی سال‌ها در شرکت الوند به‌دست آمده، منبع ارزشمندی است و ما خود را مسئول میدانیم که آن را در اختیار همه‌ی جوانان با استعداد و علاقه‌مند قرار دهیم. آشنایی با محصولات توسط کارشناسان ما و آشنایی با فناوری‌های جدید توسط مهندسین جوان این شرکت در راستای همین هدف است .

*نگاه مسئولانه به محیط زیست*

شرکت سینی و نردبان کابل الوند به عنوان یک شرکت تولیدی محصولات مختلف در زمینه برق و تاسیسات ، از سبزترین انواع صنایع است. ما در عین حال می‌کوشیم در سازمان خود نیز با ترویج فرهنگ مسئولیت‌پذیری نسبت به محیط‌‌زیست و اقداماتی عملی همچون تشویق به صرفه‌جویی در مصرف منابع و انرژی و مواردی از این دست، سهمی در حفاظت از محیط زیست و توسعه‌ی پایدار کشور داشته باشیم .

*ارزش‌ها*

هر کدام از شرکت‌ها با قوانین خاص خود اداره می‌شوند، در شرکت الوند این قوانین شامل شایسته سالاری و احترام به ارزش‌ها میباشد. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست .

*ممتاز بودن*

می‌خواهیم پیشرو باشیم.. ویژگی ممتاز شرکت سینی و نردبان کابل الوند ، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

*ارزش‌آفرینی*

هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ما ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است .

*شفافیت*

سازمان ما سیستمی باز و شفاف است. ما اطلاعاتی را که گروه‌های ذی‌نفع در کسب‌و‌کار ما حق دسترسی به آن ‌را دارند، داوطلبانه منتشر می‌کنیم.

*مسئولیت‌پذیری*

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد

*وفای به تعهدات*

به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم .

*کار تیمی*

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز این شرکت است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم .

فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند
فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند
فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره فروش سینی کابل و نردبان کابل الوند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فروش سینی کابل ، فروش سینی کابل لاله زار ، محاسبه قیمت سینی کابل ، تجهیزات سینی کابل ، قیمت سینی کابل پلاستیکی ، سینی کابل چیست ، کاتالوگ سینی کابل ، فروش براکت سینی کابل